Välja Müüdud! 
Maagiline naisteretriit Toskaanasse
05.09-09.09.2019

Kujuta korraks ette, kuidas Sa istud suletud silmadega mõnusal toolil, soe päike paitab su nahka ning õrn tuuleiil liigutab su juukseid. Sa avad oma silmad ning sinu ees on imelised vaated, viinamarja põllud mis lõhnavad magusalt, eemal looklevad maaililised teed ning rinnus põksub avatud süda ning hinges on täielik rahu. Sa tunned kuidas oled leidnud enda seest sellises koguses rahu ja rõõmu, mis mõned päevad tagasi seal veel ei eksisteerinud. Sa koged täielikult kuidas elu on nii…….

……..imeline, eks….. Kas Sa soovid tunda seda kõike enda sees? 

Itaalia retriit Toskaanasse on selleks imeliselt õige koht, kus tunda päriselt Dolce Vita filosoofia magusa elu maitset. Kus mujal, kui Itaalias saab kogeda ja integreerida kõike seda, et elu saab kogu aeg täiel määral nautida. 

Itaalia retriit saab olema midagi erakordset ja kordumatut, kus Sul avaneb võimalus luua kõik eelnev läbi kerguse ja mõnusa naiseliku voolamise ning ennast toetavate tegevuste märkamise ja kogemise. 
Retriidil loome selleks erinevaid energiatöö praktikaid, meditatsioone. Teeme hommikul mõnusat joogat või teeme väikseid matku maalilistes kohtades, naudime maitsvaid toite ning külastame imelisi Itaalia väikelinnu ning loomulikult anname Sulle mõnusat inspiratsiooni,  et saaksid endale luua kõike seda mida Sina soovid enda elus kogeda. See lühipuhkus saab olema nii maagiline, kus märkad aja pikenemist ning tajude muutumisel võid tunda, et oled puhkusel veetnud nädalaid. 

Millal ja Kus?
05.09.2019-09.09.2019 Itaalias, Toskaanas

Retriit sisaldab:

  • 4 ööd (kahe inimese toas) imelises iidses itaalia uhkes villas.
  • tervislikke ja toitvaid hommikusööke
  • hommikust joogat, et energiad saaksid edukalt liikuma
  • transporti kogu retriiti vältel, sh lennujaamast villasse ja tagasi lennujaama
  • väljasõitu(e) Itaalia maagilistesst paikadesse
  • erinevaid praktikaid, harjutusi, meditatsioone – kõike seda mis antud hetkel looks kõikide jaoks enamat.
  • Marlen Annabeli täielikku tähelepanu ja võibolla ka väikestviisi “Marleni panni”
  • rohkelt emotsioone ja elumuutvaid kogemusi, mis ei unune veel aastaid hiljemgi
  • laetud akusid Eestisse naastes

Retriidi jaoks ruumi loovad, juhivad ja hoiavad Marlen Annabel Kubri ja Kristel Vokk.
Retriidil on kohtade arv piiratud ja need täituvad kiirelt, seega reageeri vähegi kohe kui su sees tekkis tunne, et soovid seda valida!

Kuidas Itaaliasse saan?

Hind ei sisalda lennukipileteid kuid oleme Teile valmis vaatanud parimad lennuajad Tallinnast – Bologna Lennujaama

Väljumistega:
05.09.2019 kell 6:45 Tallinn (Ülemiste) – 10:05 Bologna (Bologna Borgo Panigale lennujaam)
09.09.2019 kell 18:55 Bologna (Borgo Panigale lennujaam) – 00:30 Tallinn Ülemiste

Turbiin+ soodushind

999* EUR

* Turbiin+ soodushind kehtib vaid Turbiin+ liikmetele

Tavahind

1333 EUR

Retriidile on saadaval vaid 8 kohta

...... need täituvad kiirelt, seega reageeri vähegi kohe kui su sees tekkis tunne, et soovid seda valida!

Broneerimine

Kui Sa ei ole veel kindel kas Sa soovid ja saad osaleda, kuid kindlasti soovid, et üks koht Sinule selleks otsustamiseks jääb, siis toimi järgnevalt:
1) Registreeri enda koht alloleval vormil.
2) Koha broneerimiseks tasu tagastamatu ettemaks 333 €
3) Hiljemalt 31.08.2019 tasu ülejäänud summa ning saadki end juba retriidiks valmis sättida.

Registreerimine

Kui tead kindlalt, et oled meiega Itaaliasse tulemas
Registreeri ennast alloleval vormil.  

Retrtiidi eest saad Sa tasuda kas:
1) 100% ettemaks registreerimisel
2) 50% ettemaks retriidile registreerimisel ja teine osa 50 % hiljemalt 31.08.2019.

* Tasumiseks saadetakse registreerimise järgselt Sinu emailile kõik juhised ja panga andmed.

Kui Sa aga tunned, et vajad retriidi valimise eelset selgust, toetust võibolla energiate puhastust või vaadata taksitustesse sisse…mis sul ei luba Sind praegusel hetkel seda valida, siis ma aitan sind ja teeme selle valdkonna vajadusel selgeks ja puhtaks.
Kirjuta kristelvokk@gmail.com või vajuta allolevale lingile.

Tagasiside eelmistelt retriitidelt
5/5
2018 aasta Maagiline Naisteretriit Küprosel on tänaseks juba rohkem kui kuu aega möödas, aga endiselt on tõeliselt mõnus vibe õhus, tunne on kerge, rõõmus, naiselik 🙂 hoitud, armastatud ja iseendaga tõeliselt rahul. 🥰🥰🥰 Selline ebamaine ja imetabane kogemus on tulla kokku ühte ruumi mitme nii suurepärase naisega. Avastada koos, avarduda koos, jagada ausalt, avatult, autentselt iseennast ja omavahel. Iga ühel on oma lugu ja kui tulla kokku ja olla avatud ning usaldada, siis mõistame, kui väga need lood on omavahel läbi põimitud, kuivõrd me oleme tegelikult nii ühtne organism ja üksolemine. Seda saabki kogeda ainult sellises eriliselt loodud keskkonnas ja erilisel sündmusel. Marlen Annabel ja Kristel on imelised ruumi loojad ja hoidajad selleks, et naised saaksid lihtsal olla naised, saaksid avarduda, usalda end ja teisi ning jõuda seeläbi lähemale iseenda tõelisele ja imelisele endale. Iga naine peaks pidevalt kogema sellist energiat ja viibima nii kõrgetasemelises naisteringis, see loob nii palju enamat. See on ilus ja võimas. Huuhhh. Juba nii põnevil, mida järgmisena tulemas on. Aitäh, kallid Loojad Marlen Annabel ja Kristel ❤️🙏❤️ Aitäh kõik need võrratud naised, kes aitasid seda elamust koos luua. Teeme veel 😀
Kaia
Ma olen tohutult tänulik, et valisin selle retriidi.🙏 See protsess ja kõik hetked selles olid nii peegeldavad ja selged. 🙏 Ma olen tohutult tänulik oma avatusele. 🙏 Ma olen tohutult tänulik igale naisele, kellega sain selle imelise seikluse läbi teha. Need taipamised igast lausest. Uhh...🙏 Ma olen tohutult tänulik, et see retriit toimus just seal, kus ta toimus, küllus teadvuses. Kui palju see kogemus avardas vaateid ja mõistmist, kuidas on hea eksisteerida. 🙏 Minu suurimad taipamised olid sel korral võimsamatest võimsamad. Kallid, Kaari, Ketlyn, Gea, Kristel, tänan teid selle pühendumise, nõidumise ja ruumi loomise eest! 🙏🌹 See mille te koos lõite on epic! 💥💥💥 Minu teadvus muutus tohutult. Minu väärtused muutusid. Ma näen, kui imeline kingitus see elu meile on ja kui imelised kingitused meie oleme. ❤️ See on minu sees hoopis teisel tasemel.. Imeline, kõik, mida olin taotlusesse kirjutanud on sajaga seda ületanud. Ooo vau, milline kingitus ma saan olla maailmale, oma mehel ja lastele....🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️ Naised suur kummardus ja lugupidamine, et elate oma väes! 🙏 Ma täie sajaga armastan teid kõiki, te olete tohutult imelised olevused siin eksistensis. 🙏❤️🧚‍♀️ AITÄH, AITÄH, AITÄH! 🙏🙏🙏
Elen
Ma ei ole naisteretriidile varem sattunud, aga see, mida sain kogeda Küprosel koos Marleni, Kristeli ja teiste imeliste naistega, on unustamatu! 
Nädal aega iseendale, koos fantastiliste naistega! 
See energia on midagi nii erilist, et järellainetus annab tunda veel kaua-kaua! 
Parim võimalus laadida enda "tassikest" ja leida oma ellu uusi südamedaame!
Keiu
Käisin Küprosel Naisteretriidil ja jäin väga rahule. 
Minu eesmärgiks sel reisil oli saada paremaks peremeheks oma hingele ja kehale ning see ka õnnestus♥️ Retriidil olles sain parema kontakti iseendaga. Hommikustes Kristeli joogatundides õppisin oma keha paremini tundma ning keha pingetest vabastama. 
Marleni käest õppisin oma tundeid ja emotsioone selgemini väljendama. Kui sa otsustad retriidil osaleda, siis sind ootab ees imeline tervenemine oma negatiivsetest tunnetest. Sa leiad tasakaalu ja rahulolu nii hinges kui kehas.♥️♥️♥️
Mai
Peale retriiti tunnen nagu kuu ja päike ning muud taevakehad oleksid end joonele ritta vedanud. Milline küllus oli minu näppude vahel, kui talveks aiasaadusi tükeldasin saatmas linnulaul ja mõnusad tuulepaid,sel hetkel valdas mind tohutu tänutunne ja taipamine, mis saatis kogu seda toimingut. ja ma olen saanud nägijaks, milline küllus on igal sammul minu elus koguaeg olemas!!! 🙏🙏🙏Oooo Wow!!!Märkan igal tunnil endas ja enda elus muutusi, mis avanevad minus läbi retriidi taipamiste, tajun energijaid, mis toimetavad minus ja minu ümber, näen enda ümber õnnelikke inimesi ning tean, et läbi minu naiseliku väe saab minu pere õnnelikumaks! 🤩😍 TÄNUTUNDES ruumihoidjatele Ketlynile, Kristelile ja Kaarile, TÄNUTUNDES Geale, Milkale ja imelisele paigale Saaremaal, allikale, TÄNUTUNDES teile, mu kallid õed retriidilt!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤ Armastan teid kõiki!!! ❤️❤️❤ Ma olen nägija ja ma näen-ooooo wow, millised taipamised!!! Milline kingitus saan mina olla maailmale ja mis kõik veel võimalik on!!! 🤩😍❤️ AITÄHH!!! 🙏
Tiina

Oled valmis vastu võtma enda täispotentsiaali ja lisama oma ellu rohkem maagiat jõudes lähemale päris iseenda olemuseni?
Registreeri ennast retriidile nüüd!