Kuidas käib loomine? Muutused Bali retriidis

Palju räägitakse teadlikust elu loomisest, kuid harvem jagatakse seda protsessina. Eks igaühel ole protsessid erinevad ja omanäolised, kuid mulle tundub, et paljudel on loomisprotsessides samad takistused ja väljakutsed.
Näitan selle postitusega natukene retriidi loomise kardina taha, ehk kuidas meil (Minul ja Marlenil)  käib järgmise retriidi loomine, energia ja intuitsiooni järgi koos mõndade abivahenditega, mitte raamidest, mõistusest ja struktuuridest lähtuvalt. Nagu te võite märgata siis vahepeal muutusid Balil toimuva retriidi kuupäevad, mis alguses olid määratud 2019 aasta jaanuari lõppu ja nüüdseks on need hoopis 2019 aasta märtsi alguses. Kuidas nii saab, mõtlete?

Kui taustast rääkida siis Jaanuar 2019 Bali kuupäevad said väga paljuski mõistuslikult ja loogikast lähtudest määratud. Olime jõudnud Marleni ja naistega Küproselt tagasi ning kusagil kuklas tiksus teadmine, et uus plaan tahtis täielikult organiseerimist ja tähelepanu. Mida päevad edasi, seda enam tekkis olukord, kus vaadates jaanuari retriidile otsa oli kusagil sisimas mingi määratlematu kahtlus. Jälgides märke ja korraldamise sujuvust, oli märgata mõningaid takistusi. Mõistusest ja raamidest lähtudes saab ju alati kõikidest taksitustest jõuga läbi minna, kuid mis siis kui jõuga läbi minemine loob ellu raskust, mitte kergust? Ja see mis tegelikult kõikide osapoolte kõrgeimaks hüvanguks soovib läbi meie luua, on hoopis kergus ja voolavus, mida õppides märkama, saab oma elu palju lihtsamalt teadlikult luua?

Mingil hetkel olime koos Marleniga tajumises, et mis tegelikult tahab juhtuda ning võtsime otsuse üldse tervest Bali retriidist lahti lasta. Lahti lasta täielikult, selliselt, et me sügaval sisimas otsustame, et me ei teegi seda.  Vaadates kas see hakkab ennast uuesti näitama, sest õiged asjad mis soovivad luua tulevad uuesti üles. Võttes maha kõik ootused ja eeldused – lastes täielikult sellest ideest lahti.
Olles selle otsuse teinud, hakkas Bali teemat igast nurgast uuesti sisse ilmuma. See näitas, et jaa, Bali soovib siiski toimuda, küll aga oli siiski tajutav mingisugune muutus, mida see vajab. 

Ühel päeval otsustasin appi võtta oma abivahendid – pendli ning Taro kaardid. Ja kuigi ma ei pea ennast mingitmoodi Taro ennustajaks siis aegajalt on nendest väga suur abi energia tõlgendamisel. 

Pendliga töötamisel sain kinnituse, et kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks jaanuaris planeeriav Bali retriit ei too parimat tulemust vs märtsis planeeritavaga, mis toob. 
Tarod andsid veel lisaks põhjalikuma selgituse, mis tegelikult on õhus ja mis on see muutus mida retriit vajab, et kõik kes sellel otsustavad osaleda saaksid maksimaalse väärtuse.

Tarode tõlgendamisel väljendus jaanuari retriidi loomiseks blokeerunud energia, kus seesmine tarkus hoiatab millegi tegemise ees, samuti kaasneb mure mingis mõttes finantside pärast. Retriidi jaanuaris ära jättes ära annab see võimaluse  luua lisajõudu (materiaalselt kui ka vaimselt) nii osalejatele kui meile, et uued ideed saaks tugevama pinnase. Eriti ilmus nähtavale vajadus harmoniseerida neid ideid, mis ühendavad vaimse ja materiaalse maailma harmooniseerimiseks vaja minevaid tehnikaid. Lõpukaardiks lisandus sinna kohandumise ja õigluse kaart, mis andis märku sellest, et antud retriidi loomine vajab tasakaalu ning ideede tasakaalustamist ning osalejate vaatenurgast sisemise otsuse langetamisel anda võimalus finantside loomisele.

Retriidile, mis toimuks märtsis, annab Taro hoopis teistsugused energiate tõlgendused ja sellel ajal annab võimaluse meil korraldajatena suuremat pühendumist sellele tööle ning kaasata kõrgemaid toetavaid jõude energeetistele protsesside toimumisele, mis annab palju sügavamalt ja voolavamalt läbitud, kuid pikaajalisemalt püsivamaid tulemusi. Lisaks tõid kaardid välja sügavamate tasemete taipamiste võimaluse, mis tahab sel hetkel väljendamist ja seeläbi vabanemist ning lõpukaart kinnitas suuremat kirge, säramist, avardumist ja elusolekut ning vastuvõtmist eluloovat jõudu uuel tasemel, kus seesmised takistused saavad ületatud ning see annab võimaluse usaldada oma võimeid ning täispotensiaali ja seda kindlas edasiliikumises.

Kui vaatasime kõigele sellele informatsioonile, mis nüüd sõnadesse formuleerus, oli otsus selge! Retriit lükkub 2019 aasta jaanuari lõpust 2019 aasta märtsi algusesse ja toimub 04.03-11.03.2019. Rohkem informatsiooni, mida me seal teeme ja kellele see retriit sobib leiad lehelt – https://retriit.marlenannabel.ee

Seesmiselt on tekkinud taas kergus ja usaldus, et kokku tulevad täpselt need õiged inimesed, kes peavad jõudma retriidile, et enda elus vaadata üle need olukorrad ja taksitused, et teadlik elu loomine saaks olla kergem, voolavam ja täis suuremat usaldust. 

taro

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga